Kultura i rozrywka

Koncert Noworoczny w podwójnej dawce

Nowy Rok jaworznianie już po raz osiemnasty przywitają w koncertowy sposób. 13 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury na Osiedlu Stałym odbędzie się tradycyjny Koncert Noworoczny.

Tegoroczny koncert będzie się nieco różnił od tych z minionych lat. Ze względu na remont Hali Widowiskowo-Sportowej w centrum miasta zdecydowano się o przeniesieniu wydarzenia do Młodzieżowego Domu Kultury. Aby umożliwić udział w tym muzycznym święcie jak największej liczbie miłośników dobrej muzyki zdecydowano, że tym razem koncert odbędzie się dwukrotnie – po raz pierwszy 13 stycznia o godzinie 16:00 a po raz drugi tego samego dnia o 19:00.

Na scenie podziwiać będzie można muzyków światowej klasy z Narodowej Filharmonii Lwowskiej INSO pod batutą Johanna Kruka z udziałem solistów grupy Quatro Voce. Całe widowisko wzbogacone zostanie tańcem par baletowych. Zapowiada się prawdziwa muzyczna uczta.

Wejściówki na to wydarzenie w cenie 90 zł rozchodzą się w bardzo szybkim tempie. Nabyć je można na dwa sposoby:

  • przez stronę internetową bilety.mckis.jaw.pl;

  • w Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 2, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 20.00, a także podczas imprez odbywających się w weekendy

 

Najnowsze

To Top