Z miasta

JBO 2020: Konsultacje ruszyły

20 grudnia podsumowana została VI edycja Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Tymczasem ruszyły już konsultacje przed kolejną edycją – do 4 stycznia mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi.

Podczas przedświątecznej konferencji zaprezentowane zostały wszystkie projekty wybrane przez mieszkańców do realizacji w 2019 roku oraz przedstawiona została zbiorcza informacja z realizacji zadań w 2018 r.

W drugiej części spotkania wspólnie z mieszkańcami odbyła się dyskusja na temat tego, jaki kształt powinien przybrać budżet obywatelski w kolejnej edycji. Zgodnie z przedstawionym podczas spotkania harmonogramem, na uwagi mieszkańców do nowej procedury, urzędnicy czekają do 4 stycznia 2019 r. Wszystkie spostrzeżenia mieszkańców – spisane na formularzach, uwagi wygłoszone podczas konferencji podsumowującej, jak również informacje spisane w trakcie spotkań komisji ds. budżetu obywatelskiego w 2018 roku, zostaną zestawione i zaprezentowane 8 stycznia br. podczas „Otwartej debaty JBO”.

Formularz zgłaszania uwag należy dostarczyć do Biura Promocji i Informacji w terminie do 4 stycznia 2019 r.:

  • na adres mailowy: jbo@um.jaworzno.pl,

  • pozostawić w Urzędzie Miejskim w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 33 (punkt informacyjny lub pokój 207, II piętro)

  • przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Jaworznie, Referat Promocji w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu, ul. Grunwaldzka 33.

Formularz uwag do pobrania

 

Źródło: jbo.jaworzno.pl

Najnowsze

To Top