Z miasta

Mobilny Punkt Informacji Europejskiej

Urząd Miejski w Jaworznie oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego. 21 stycznia br. w godzinach od 12:00 do 14:30 w siedzibie Wydziału Współpracy Społecznej i Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Jaworznie przy Pl. Górników 5 (II piętro), odbędą się indywidualne konsultacje w zakresie możliwości pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej 2014 – 2020.

Zapraszamy osoby zainteresowane wsparciem finansowym swoich działalności przy pomocy funduszy unijnych z ekspertem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Katowicach.

Ponadto, pracownicy Wydziału Współpracy Społecznej i Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Jaworznie udzielać będą informacji na temat możliwości skorzystania z dofinansowania usług doradczych i szkoleniowych dla przedsiębiorców – pracowników oraz kadry zarządzającej, w ramach projektu „Dofinansowanie usług rozwojowych dla MSP z terenów rewitalizowanych Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego „.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 8.2.1. „Wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników w zakresie rozwoju przedsiębiorstwa – ZIT” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną: nr. tel. 32 / 61 81 713 lub mailową: invest@um.jaworzno.pl

Źródło: um.jaworzno.pl

Najnowsze

To Top