Kultura i rozrywka

Daria Zawiałow na dekaTONIE

Nowy cykl koncertów organizowany przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu – dekaTON 2019 ruszył już na dobre. Po energetycznym koncercie w wykonaniu Doktora Misio teraz pora na drugą odsłonę. Już 16 lutego w Szczakowej zaśpiewa Daria Zawiałow.

Kolejna gwiazda jaworznickiego dekaTONU muzyczne talenty przejawiała od najmłodszych lat. Już jako siedmiolatka zadebiutowała w telewizyjnym programie Od przedszkola do Opola. Potem próbowała swoich sił w innych muzycznych show – Mam Talent i X-Factor. Dzięki wygranej w Szansie na Sukces Daria Zawiałow mogła w 2016 roku wziąć udział w konkursie Debiuty w Opolu z piosenką Malinowy Chruśniak. Od tego momentu jej kariera nabrała prawdziwego rozpędu. Jej debiutancka płyta „A Kysz!” pojawiła się w marcu 2017 roku i szybko pokryła się złotem. Od tamtej pory Daria zagrała mnóstwo koncertów kradnąc serca coraz to większej rzeczy słuchaczy, którzy wyglądali nowego materiału. Artystka właśnie zapowiada premierę drugiego, studyjnego albumu „Helsinki”, który ukaże się wiosną 2019 roku nakładem wydawnictwa Sony Music.

W sobotę 16 lutego Daria Zawiałow wystąpi w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej. Początek koncertu o godzinie 19:00. Bilety w cenie 50 zł dostępne na stronie internetowej bilety.mckis.jaw.pl oraz w kasie Domu Kultury.

Najnowsze

To Top