Kultura i rozrywka

Wieczór z pasją w Niebie

Już w piątek obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Kobiet. W Jaworznie tego dnia odbędzie się sporo ciekawych wydarzeń, przeznaczonych nie tylko dla Pań. Jednym z nich będzie koncert zespołu „Saint Joseph Band”.

Mieszcząca się na jaworznickim rynku księgarnio-kawiarnia Niebo w mieście zaprasza w piątek na koncert nieszablonowej grupy grającej muzykę z pogranicza Indie/Rock/Folk z chrześcijańskim zacięciem.

„Saint Joseph Band” to sześciu facetów prowadzących na co dzień normalne życie w małopolskim Libiążu, którzy w wolnych chwilach tworzą rzeczy niezwykłe. Po raz pierwszy spotkali się w 2016 roku i od razu coś zaiskrzyło. Męska przyjaźń przerodziła się w pasję, która kiełkując przez dwa lata wydała swoje owoce. Skomponowali wiele utworów skupiających się na uwielbieniu Boga, ale także zawierających teksty związane z przemyśleniami dorosłego mężczyzny, na temat jego roli w świecie i odniesieniu do Boga. SJB chce mówić o roli mężczyzn, kryzysie męskości, kryzysie wiary w Boga, a także czysto ludzkim pogubieniu w dzisiejszym świecie. Pomimo trafnych i smutnych przemyśleń ich muzyka finalnie daje ogrom radości i nadzieję na lepsze jutro dla każdego człowieka. To muzyka, która ukazuje świadectwo wielkiej wartości, jaką jest uwielbienie Boga.

Początek koncertu 8 marca o godzinie 18:00. Wstęp bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc, organizatorzy proszą o rezerwację. Można jej dokonać osobiście w kawiarni albo telefonicznie – 571 414 212.

Najnowsze

To Top