Z miasta

Fascynujący świat pająków i skorpionów

Pająki i skorpiony jednych fascynują, innych przerażają, trudno jednak przejść obok nich bez żadnych emocji. W najbliższych dniach w klubie Relax na Niedzieliskach można będzie oglądać niezwykłe okazy tych zwierząt z całego świata.

Tym razem do Jaworzna zawita wystawa „Fascynujący Świat Pająków i Skorpionów”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku europejskim – odwiedziła aż 18 krajów. Zachwyca bogactwem pająków i skorpionów, pochodzących m.in. z obu Ameryk, Azji, Australii i Afryki. W kolekcji znajduje się ponad 40 żywych okazów, w tym Czarna Wdowa oraz Goliat Olbrzymi. Uzupełnieniem wystawy są unikatowe monety oraz inne drobiazgi, które można nabyć na miejscu Nie zabraknie także elementów skierowanych do najmłodszych odbiorców, które ułatwią pokochanie pająków. Wystawa jest wyjątkową okazją, aby przenieść się w kolorowy, tropikalny świat. Pozwoli również obalić stereotypy i przekonać się, że pająki to bardzo pożyteczna dla środowiska grupa zwierząt.

Na odwiedzających czeka wiele atrakcji:

  • możliwość potrzymania pająka na ręce

  • samodzielne karmienie zwierząt

  • bezpieczne szklane terraria

  • możliwość filmowania i fotografowania okazów

  • nauczymy dlaczego skorpiony świecą w świetle UV, czy wszystkie pająki są jadowite oraz jak silna jest pajęcza sieć

Wystawa w klubie Relax dostępna będzie codziennie w dniach od 7 do 17 marca w godzinach od 10.00 – 18.00. Bilety w cenie 12 zł normalny / 8 zł ulgowy / 5 zł uczniowski w szkolnej grupie / 30 zł bilet rodzinny (2+2).

Najnowsze

To Top