Z miasta

Zmiany na Promiennej

W najbliższych tygodniach kierowców czekać będą nowe utrudnienia. Od 1 kwietnia do prawdopodobnie końca maja, zamknięty będzie wjazd na ulicę Promienną od strony ulicy Martyniaków.

Przy ulicy Promiennej w kwietniu ruszają prace związane z przebudową układu torowego w tej okolicy. Całość wykonywana jest na zlecenie Tauronu. W związku z zamknięciem wjazdu od strony ulicy Martyniaków wytyczono w tym rejonie objazd, który odbywać się będzie ulicami Martyniaków i Wojska Polskiego w kierunku Wysokiego Brzegu. Zmiany w organizacji ruchu w tym rejonie wymuszają także zmiany w komunikacji miejskiej. Jak informuje PKM Jaworzno zmienią się trasy i rozkłady autobusów linii 321, 328 i 370. Z obsługi na czas remontu zostaną wyłączone zostaną przystanki na ul. Promiennej – Martyniaków Przejazd oraz Elektrownia Parking.

W ich miejsce uruchomione zostaną przystanki zastępcze: Siłownia (na ul. Energetyków przy restauracji) oraz Energetyków (po południowej stronie ul. Energetyków, przy skrzyżowaniu z ul. Martyniaków). PKM Jaworzno zwraca się z prośbą do pasażerów korzystających z przystanków Siłownia i Energetyków, o zwrócenie szczególnej uwagi na kierunkowość odjazdów linii 370.

Najnowsze

To Top