Z miasta

Pożegnanie komendanta jaworznickiej policji

Dzisiaj o godzinie 10.00 w obecności I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach inspektora Romana Rabsztyna oraz zaproszonych gości odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie inspektora Roberta Trzupka. Komendant podziękował mundurowym i pracownikom cywilnym za wieloletnią współpracę i wzorowe pełnienie obowiązków służbowych.

Uroczystość pożegnania dotychczasowego komendanta miała miejsce w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Podczas uroczystości – zgodnej z ceremoniałem policyjnym – I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn podziękował odchodzącemu na emeryturę inspektorowi Robertowi Trzupkowi za trud i poświęcenie związane z wieloletnią służbą.

Podziękowania za dobrą współpracę i rzetelną służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie Jaworzna odchodzącemu na emeryturę komendantowi złożył również Prezydent Miasta Jaworzna Pan Paweł Silbert. Komendant Robert Trzupek podziękował wszystkim policjantkom, policjantom oraz pracownikom cywilnym za profesjonalną i pełną poświęcenia służbę, która przyczyniła się do sukcesywnego ograniczania przestępczości i wzrostu społecznego zaufania do naszej formacji.

Życzymy odchodzącemu na emeryturę komendantowi przede wszystkim zdrowia, szczęścia, energii życiowej i spełnienia marzeń, aby dalsze spokojne życie pozwoliło w większym stopniu realizować założone cele i pasje

Żródło: KMP w Jaworznie

Najnowsze

To Top