Z miasta

Wiosenne Targi Pracy i Edukacji

Szukasz nowej pracy albo chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? W czwartek 25 kwietnia koniecznie wybierz się na kolejną edycję jaworznickich Targów Pracy i Edukacji.

– Targi to wspaniała okazja, by w jednym miejscu spotkać wielu pracodawców i w ciągu kilkunastu minut zdobyć zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Dla uczniów stojących przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej to sprzyjająca okoliczność, aby zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych oraz uczelni wyższych – zachęcają do udziału urzędnicy z Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie.

Tym razem jaworznickie targi odbywać się będą 25 kwietnia w godzinach od 8.30 do 16.00 na hali sportowej na Osiedlu Stałym przy ul. Inwalidów Wojennych 18. Podczas ich trwania zaprezentowane zostaną oferty pracy z Jaworzna i miast ościennych. Można też będzie dowiedzieć się więcej o możliwości skorzystania ze szkoleń zawodowych, a także zapoznać z usługami świadczonymi przez Powiatowy Urząd Pracy. Organizatorzy przygotowali też dla wszystkich uczestników mały konkurs z wiedzy ogólnej m.in. z zakresu rynku pracy oraz edukacji. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Najnowsze

To Top