Z miasta

Wakacyjne Targi Pracy

Szukasz pracy na wakacje i chciałbyś dorobić sobie w czasie wolnym? A może zastanawiasz się nad zostaniem wolontariuszem? Koniecznie wybierz się na Wakacyjne Targi Pracy, które 12 czerwca odbywać się będą w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie.

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie i Młodzieżowe Centrum Kariery zachęcają do udziału w kolejnej edycji targów pracy. – To jedyna taka okazja, kiedy możesz sobie pomóc znaleźć pomysł na wakacje – zachęcają organizatorzy. Wakacyjne Targi Pracy skierowane są głównie do absolwentów oraz młodzieży uczącej się, która w trakcie przerwy wakacyjnej chce podjąć pracę. Wśród wielu zaproszonych pracodawców, oferujących pracę wakacyjną, nie zabraknie agencji pracy oferujących, także pracę poza granicami naszego kraju. Tym razem swój udział w targach zapowiedziały takie firmy jak Amazon, Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o., Sp. K., Agencja Zatrudnienia BiznesPartner, Manpower, Work&People Sp. z o.o., AVON, Promedica 24, Adecco Poland Sp. z o.o., a także Młodzieżowe Biura Pracy i Punkty Pośrednictwa Pracy. Tym razem coś dla siebie znajdą też osoby zainteresowane wolontariatem. Swoje stanowiska zaprezentują organizacje pozarządowe, które działają na rzecz lokalnej społeczności i poszukują wolontariuszy.

Organizatorzy przygotowali specjalne prelekcje dla wszystkich zainteresowanych pracą za granicą. W sali audytoryjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej wysłuchać będzie można dwóch wykładów: „Oblicza handlu ludźmi” (godzina 10:30) a także „Praca sezonowa za granicą w państwach UE” (godzina 11:30). Dodatkowo na miejscu można będzie dowiedzieć się, udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej. Pojawią się też alkogogle, dzięki którym można przekonać się na własnej skórze jak alkohol upośledza zdolności psychoruchowe,

Tegoroczne targi odbywać się będą w środę 12 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w godzinach od 10:00 do 13:00.

Najnowsze

To Top