Z miasta

Aktywne Dzielnice na Plantach

Przed nami kolejna odsłona Aktywnych Dzielnic. W najbliższa niedzielę, 11 sierpnia, będziemy wspólnie bawić się na jaworznickich Plantach! Tym, razem organizatorzy przeniosą nas na Hawaje!

Zabawa zacznie się o godz. 16.00. Zaplanowano mnóstwo atrakcji w hawajskich klimatach, m.in. wodną sztafetę, wyścigi na tratwach, wodna grupową siatkówkę, hawajskie koło fortuny z nagrodą, zabawa limbo, układanie wieży z dmuchanych kół, drużynowe wyławianie skarbów z zaciemnionymi okularkami, wodne przeciąganie liny a nawet naukę tańca z wyborem hawajskiego króla i królowej.

Nie zabraknie również dmuchanego zamku, Kącika Malucha, pokazu baniek myudlanych i balonowych kreacji, animacji i gier wielkoformatowych oraz strefy rekreacyjnej. Zabawę przy muzyce poprowadzi DJ, a organizatorzy zaproszą uczestników do różnych konkursów z nagrodami.

Na cykl Aktywne Dzielnice zapraszają: prezydent Jaworzna, Paweł Silbert oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Źródło: um.jaworzno.pl

Najnowsze

To Top