Z miasta

Wrześniowe Aktywne Dzielnice

Wakacje już dobiegły końca, a w powietrzu coraz wyraźniej czuć nadciągającą jesień. To jednak wcale nie oznacza, że nie można jeszcze dobrze bawić się w plenerze. Cykl rodzinnych pikników w ramach Aktywnych Dzielnic trwa w najlepsze!

Trwające od czerwca w niemal wszystkich zakątkach miasta pikniki, koncerty i imprezy plenerowe pod wspólną nazwą „Aktywne Dzielnice” okazały się prawdziwym hitem i przyciągają regularnie prawdziwe tłumy jaworznian. Impreza odbywająca się w ramach programu „Jaworzno Wspiera Rodziny” cieszy się sporym zainteresowaniem i w pozytywny sposób integruje mieszkańców poszczególnych dzielnic.

O wakacjach niestety już można powoli zapominać, ale na szczęście we wrześniu czekają nas jeszcze dwa kolejne rodzinne spotkania w ramach Aktywnych Dzielnic. Już w sobotę 15 września rodzinne świętowanie przeniesie się na Osiedle Stałe do Parku Lotników. Na dobrze zakończenie miesiąca organizatorzy zapraszają zaś 21 września do Ciężkowic, gdzie przy Szkole Podstawowej nr 18 odbędzie się ostatni jak na razie piknik w ramach całego cyklu.

Na cykl Aktywne Dzielnice zapraszają: prezydent Jaworzna, Paweł Silbert oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Najnowsze

To Top