Z miasta

Czwarte urodziny Galeny

W najbliższy weekend Galeria Galena będzie świętowała swoje czwarte urodziny. Z tej okazji na klientów czekać będzie sporo atrakcji.

Gdy przez czterema laty na terenie po byłej kopalni KWK Kościuszko otwierano pierwszą w mieście galerię handlową, budziła wśród mieszkańców skrajne emocje. Wielu oczekiwało miejsca, gdzie można zrobić zakupy w sklepach znanych marek, inni dostrzegali problemy związane chociażby z konkurencją wobec mniejszych przedsiębiorców.

Dzisiaj Galena już na dobre wpisała się w miejski krajobraz. Ma swoich sympatyków i przeciwników, ale nie można jej odmówić tego, że stała się centrum spotkań dla wielu mieszkańców. Cały czas podstawą jest handel i usługi, ale można też tutaj spędzić czas ze znajomymi, skorzystać z różnych rozrywek. Regularnie też na miejscu odbywają się różnego rodzaju eventy – koncerty, imprezy sportowe, a nawet akcje charytatywne.

Co roku Galena hucznie świętuje swoje kolejne urodziny i nie inaczej będzie i w tym roku. Tym razem urodziny Galeny odbywać się będą w sobotę 23 listopada w godzinach od 13:00 do 18:00.

Tego dnia na scenie o godz. 13.00, 14.00 oraz 16.00 pojawi się Damian Kordas – najpopularniejszy MasterChef Polski. Damian, wygrywając program, stał się nie tyko pierwszym męskim zwycięzcą polskiej edycji, lecz również najmłodszym MasterChefem w całej Europie. Od zakończenia programu wydał już trzy książki kulinarne oraz wziął udział w programie ,,Agent Gwiazdy” zdobywając 1 miejsce. Obecnie tanecznym krokiem zdobył serca widzów dostając się do finału programu ,,Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Damian przygotuje oryginalnego i delikatnego tatara z łososia, krewetki w sosie miso oraz pyszny truskawkowy deser tiramisu. Goście Galeny będą mogli skosztować wszystkich tych pyszności.

Kulinarny challenge na scenie podejmie także Angelika Mucha znana wszystkim fanom pod pseudonimem Littlemooonster96! Angelika to obecnie najpopularniejsza w Polsce blogerka, która popularność na YouTubie i mediach społecznościowych zdobyła zamieszczając filmiki o trendach modowych i kosmetycznych. Wszyscy fani o godz. 15.00 będą mogli zdobyć autografy i zrobić sobie zdjęcia ze swoimi idolami. Jeżeli urodziny, to nie może zabraknąć tradycyjnego tortu babeczkowego Galerii Galena, który będzie wyjątkowym zwieńczeniem tego wydarzenia i zostanie podany o godz. 17.00. W niedzielę o 17:00 świętowanie zwieńczy losowanie samochodu, który jest główną nagrodą w urodzinowej loterii Galeny.

Najnowsze

To Top