Sport i rekreacja

Satori z sukcesami na międzynarodowym turnieju

W niedzielę (18 października) w hali MOSiR w Katowicach rozegrany został międzynarodowy turniej III Silesian Open w Ju-jitsu. W zawodach organizowany przez Śląski Związek Ju-jutsu startowało prawie dwustu pięćdziesięciu zawodników reprezentujących czterdziestu klubów. W trwającym kilkanaście godzin turnieju dobrze zaprezentowali się zawodnicy Klubu Sportu Walki „Satori” Jaworzno, zajmując wysokie lokaty i zdobywając dziesięć medali.

Wśród sportowców reprezentujących barwy jaworznickiego klubu byli: Hanna Kałuża, Adela Niciarz, Dawid Machna, Szymon Kałuża, Nikodem Łukajczyk, Zofia Machna, Nicolas Szumilas, Miłosz Królczyk oraz Alan Wściubiak. W niezwykle wymagającym turnieju Jaworznianie zdobyli cztery złote, cztery srebrne oraz dwa brązowe medale. Najwyższe stopnie podium zdobyli Adela Niciarz w kategorii U14 -57kg oraz Szymon Kałuża w kategorii U12 -38kg. Obecnie w klubie trwają przygotowania do Mistrzostw Polski Judo Kata. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Start w zawodach odbył się w ramach zadania „Ju-jitsu i Judo: Trening czyni mistrzem” wspieranego przez Urząd Miasta Jaworzna oraz programu „Klub 2020” wspieranego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wszystkich chętnych Satori zaprasza do wspólnych treningów ju-jitsu i judo, które odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Jaworznie. Więcej informacji www.jujitsu.satori.jaw.pl, www.facebook.com/jujitsu.satori.jaw, telefon 502 138 185.

Najnowsze

To Top