Z miasta

Ostatnie pożegnanie Czesława Smalcerza

W czwartek 24 lutego dotarła do nas kolejna smutna wiadomość. Zmarł Czesław Smalcerz – wieloletni dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaworznie. Miał 65 lat.

Czesław Smalcerz był związany z jaworznickim MOPS-em od początku lat 90-tych. – Zapamiętamy go jako człowieka przyjacielskiego, życzliwego i wrażliwego na sprawy społeczne i pracownicze. Był osobą zaangażowaną w pomoc społeczną i zawsze wierzącą w sens niesienia pomocy osobom potrzebującym. Swoją postawą i wieloletnią oddaną pracą na rzecz pomocy społecznej w naszym mieście dawał przykład innym. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako oddany i wrażliwy na ludzką krzywdę i problemy innych ludzi samorządowiec – wspominają zmarłego współpracownicy.

Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert wraz z Zastępcą Łukaszem Kolarczykiem i pracownikami Urzędu Miejskiego i jednostek miejskich oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Kaczmarek wraz z Radnymi, składają kondolencje. Również nasza redakcja składa głębokie wyrazy współczucia rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłego.

Msza Święta Pogrzebowa odbędzie się we wtorek (1 marca) o godz. 13.00 w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Paczółtowicach, po czym ciało zmarłego zostanie odprowadzone na tamtejszy Cmentarz Parafialny.

Najnowsze

To Top