Z miasta

Motocykliści rozpoczęli nowy sezon

W sobotę w Jaworznie słychać było w wielu miejscach ryk silników. Do centrum miasta ściągnęły tłumy motocyklistów, którzy podczas uroczystej parady rozpoczęli nowy sezon.

Wspólne rozpoczynanie i kończenie wiosenno-letniego sezonu motocyklowego to już prawdziwa tradycja. W sobotę (23 kwietnia) na jaworznicki rynek ściągnęło ponad 200 motocyklistów z Jaworzna i okolicznych miejscowości. Całą imprezę zorganizowała grupa Motocykle Jaworzno, a nad wszystkim czuwał Adam „Sokół” Sokołowski, który zadbał o świetną atmosferę i fantastyczną zabawę.

Na rynku można było podziwiać cały przekrój motocyklowej rodziny. Od sportowych ścigaczy, przez choppery, klasyczne Harleye Davidsony po trajki, czy też zabytkowe maszyny z dawnych czasów. Każdy mógł obejrzeć sprzęt, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i porozmawiać – nie tylko o motoryzacji. Motocykliści po raz kolejny potwierdzili, że są bardzo towarzyskimi i otwartymi ludźmi, a jazda na motocyklach daje im ogromne poczucie wolności i swobody.

Najważniejszym elementem całego wydarzenia była parada. Motocykliści ruszyli na trasę ulicami miasta w barwnym korowodzie, prezentując swoje maszyny mieszkańcom. Całą imprezę zabezpieczała jaworznicka policja, wśród której nie brakuje też miłośników motocykli. Impreza była idealną okazją do propagowania bezpiecznych zachowań na drodze wśród motocyklistów. Cała parada przebiegła bardzo bezpiecznie i w niezwykle pozytywnej atmosferze.

Motocykliści z Jaworzna planują już kolejne wydarzenia. 21 maja w mieście odbędzie się charytatywna impreza Motoserce, podczas której planowane jest kilka ciekawych koncertów i sporo atrakcji, szczególnie dla miłośników motoryzacji.

Najnowsze

To Top