Kultura i rozrywka

Tydzień muzycznego święta

Latem Jaworzno od kilku lat regularnie na tydzień zamienia się w miasto pełne muzyki. A to za sprawą Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych PoluZONE.

Do Jaworzna pod koniec lipca znów przybędą zdolni młodzi instrumentaliści i wokaliści z całej Polski, którzy będą doskonalili swoje umiejętności podczas ósmej edycji Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych PoluZONE.

Warsztaty PoluZONE wyrobiły sobie już prawdziwą markę i stały się ogromnym magnesem dla muzyków. Co roku cieszą się sporym zainteresowaniem i przyciągają muzyków z całego kraju. Zarówno wokaliści, jak i instrumentaliści chętnie korzystają z możliwości doskonalenia swoich umiejętności pod czujnym okiem najlepszych w kraju muzyków sesyjnych. Elitarne warsztaty swoją obecnością uświetniają muzycy z zespołu Poluzjanci, czyli Kuba Badach, Piotr Żaczek, Robert Luty, Grzegorz Jabłoński, Marcin Górny oraz Damian Kurasz.

W tym roku Jaworzno gości warsztaty już po raz ósmy. Od 24 do 30 lipca muzycy nie tylko będą doskonalili swoje umiejętności, ale też zapewnią mieszkańcom wiele atrakcji. Codziennie w mieście będą się odbywały wieczorne koncerty jam session dostępne bezpłatnie dla wszystkich chętnych. Na zakończenie PoluZONE w sobotę 30 lipca o godz. 19.00 w odbędzie się wyjątkowy koncert finałowy, wieńczący kolejną edycję warsztatów.

Najnowsze

To Top